Rozmowy nie tylko o Wierze

Codziennie na naszej antenie o godz. 20:00 (powtórka o godz. 2:00).

Poniedziałek - cyklicznie:
I poniedziałek miesiąca  – Formacja Męskiej Tożsamości – Miriam Arbter-Korczyńska i goście
II poniedziałek miesiąca  – Rycerze Jana Pawła II – Miriam Arbter-Korczyńska i goście
III poniedziałek miesiąca  – Domowe Hospicjum św. Kamila – Miriam Arbter-Korczyńska i goście
IV poniedziałek miesiąca  – Kościół kobiet – Miriam Arbter-Korczyńska i goście

Wtorek - cyklicznie:
I wtorek miesiąca  – Wschód - Zachód - Duchowość pogranicza – ks. Karol Tomecki i ks. Andrej Bunich
II wtorek miesiąca  – ks. Adam Płonka i ks. Szymon Trzepaczka
III wtorek miesiąca  – Katolik codzienny – Ignacy Chyla
IV wtorek miesiąca  – Się kręci – ks. Maciej Godzieszka i goście

Środa - cyklicznie:
I środa miesiąca  – Misyjne opowieści z Peru – ks. Andrzej papież SDB
II środa miesiąca  – Oaza Rodzin – Miriam Arbter-Korczyńska i goście
III środa miesiąca  – Papieskie Dzieła Misyjne – Miriam Arbter-Korczyńska i ks. Janusz Talik
IV środa miesiąca  – Historia hałcnowskiej bazyliki – Miriam Arbter-Korczyńska i goście

Czwartek:
Papieże do młodych – dokumanty ŚDM – Miriam Arbter-Korczyńska i ks. Andrzej Wołpiuk

Piątek - cyklicznie:
I piątek miesiąca  – Ostrava Kunčičky - z wizytą w czeskiej parafii – ks. Piotr Bączek i ks. Dariusz Sputo
II piątek miesiąca  – Azymut Historia – ks. Piotr Bączek i ks. Tomasz Chrzan
III piątek miesiąca  – Misje w sercu dziecka – ks. Piotr Bączek i s. Bonawentura Barcik
IV piątek miesiąca  – ks. Piotr Hutnicki i goście

Sobota:
Między Wiarą a kulturą – audycja filmowa – Robert Karp i ks. Piotr Bączek

Niedziela - cyklicznie:
I niedziela miesiąca  – ks. Piotr Bączek i o. Zdzisław Kijas
II niedziela miesiąca  – Myślenie wg Ewangelii – ks. Piotr Bączek i ks. Leszek Łysień
III niedziela miesiąca  – Marzenie Boga – Ksenia i Maciej Bardadyn oraz ks. Mikołaj Krzyżowski
IV niedziela miesiąca  – Od początku do kresu – ks. Tomasz Gwoździewicz i Aleksandra Kłos-Skrzypczak

 

2024.06.19 - środa:
Papieskie Dziela Misyjne
Miriam Arbter Korczyńska i goście


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2024.06.18 - wtorek:
Katolik codzienny
ks. Piotr Bączek i Ignacy Chyla




- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2024.06.17 - poniedziałek:
Domowe Hospicjum św. Kamila
Miriam Arbter-Korczyńska i goście


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2024.06.16 - niedziela:
Marzenie Boga
Ksenia i Maciej Bardadyn oraz ks. Mikołaj Krzyżowski




- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2024.06.15 - sobota:
Między Wiarą a kulturą
Robert Karp i ks. Piotr Bączek


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2024.06.14 - piątek:
Azymut Historia
ks. Piotr Bączek i ks. Tomasz Chrzan


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2024.06.13 - czwartek:
Papieże do młodych - dokumenty SDM
Miriam Arbter-Korczyńska i ks. Andrzej Wołpiuk


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2024.06.12 - środa:
Oaza Rodzin
Miriam Arbter Korczyńska i goście


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2024.06.11 - wtorek:
Piesza Pielgrzymka do Łagiewnik
ks. Szymon Trzepaczka, ks. Adam Płonka i goście



- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2024.06.10 - poniedziałek:
Rycerze św. Jana Pawła II
Miriam Arbter-Korczyńska i goście


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2024.06.09 - niedziela:
Myślenie wg Ewangelii
ks. Piotr Bączek i ks. Leszek Łysień




- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2024.06.08 - sobota:
Między Wiarą a kulturą
Robert Karp i ks. Piotr Bączek


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2024.06.07 - piątek:
Ostrava Kunčičky - z wizytą w czeskiej parafii
ks. Piotr Bączek i ks. Dariusz Sputo


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2024.06.06 - czwartek:
Papieże do młodych - dokumenty SDM
Miriam Arbter-Korczyńska i ks. Andrzej Wołpiuk


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2024.06.05 - środa:
Wędrowanie z Janem Pawłem II
Miriam Arbter-Korczyńska i ks. Piotr Gąsior


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2024.06.04 - wtorek:
Wschód-Zachód - Duchowość pogranicza
ks. Karol Tomecki i ks. Andrej Bunisch




- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2024.06.03 - poniedziałek:
Formacja Męskiej Tożsamości
Miriam Arbter-Korczyńska i goście


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2024.06.02 - niedziela:
Wdzięczność Bożej Opatrzności?
ks. Piotr Bączek i o. Zdzisław Kijas




- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2024.06.01 - sobota:
Między Wiarą a kulturą
Robert Karp i ks. Piotr Bączek


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Częstograj

Polecamy muzykę

Najbliższe transmisje

22 Cze 2024 - sobota
08:15 - 09:00
Msza św.

23 Cze 2024 - niedziela
10:30 - 11:30
Msza św.

23 Cze 2024 - niedziela
17:30 - 18:00
Nieszpory

Polecane audycje

Katechezy w Bazylice