Codziennie na naszej antenie o godz. 7:30 i 18:30.

Poniedziałek:
Rozmowa poniedziałkowa – ks. Piotr Bączek i goście

Wtorek:
Z życia Kościoła diecezjalnego – ks. Piotr Bączek i ks. bp Piotr Greger

Środa:
Istota rzeczy – Piotr Eyoum i goście

Czwartek:
Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej – Miriam Arbter Korczyńska, ks. Tomasz Niedziela i Wojciech Kuchcicki

Piątek:
Rozmowa piątkowa – ks. Marcin Stopka i goście

Sobota:
Sport – ks. Piotr Hutnicki i ks. Marcin Stopka

Niedziela:
Na tropach przeszłości – ks. Piotr Hutnicki i ks. Szymon Tracz

 

Codziennie na naszej antenie
o godz. 4:30, 9:30 (w niedziele i święta: 8:30) i 15:30.

Poniedziałek:
Spotkanie z Ojcami Kościoła – ks. Tomasz Błachut

Wtorek:
Dopowiedzenia - Tajemnice katechizmu – ks. Mateusz Kierczak i ks. Piotr Góra

Środa:
Spotkanie z Biblią – ks. bp Roman Pindel

Czwartek:
Wspólnota parafialna – ks. bp Piotr Greger i ks. Piotr Bączek

Piątek:
Pieśni – ks. Ariel Stąporek

Sobota:
Cnoty – ks. Karol Tomecki

Niedziela:
Święci inspiracją do życia pełną piersią – ks. Grzegorz Guga

 

Codziennie na naszej antenie.
Od poniedziałku do soboty o godz. 10.10, 16.10 i po północy.
W niedziele o godz. 9.00 i 16.00 i po północy.

Od poniedziałku do piątku o godz. 5.15, 13.10 i 22.15.

Powtórka Ewangelii i kazania z radiowej Mszy Świętej.

Codziennie na naszej antenie o godz. 15:20.

Codziennie na naszej antenie o godz. 19:15 (powtórka o godz. 1.00).

Codziennie na naszej antenie o godz. 20:00 (powtórka o godz. 2:00).

Poniedziałek - cyklicznie:
I poniedziałek miesiąca  – Męska Strona Rzeczywistości – Miriam Arbter-Korczyńska i goście
II poniedziałek miesiąca  – Szkoły katolickie – Miriam Arbter-Korczyńska i goście
III poniedziałek miesiąca  – SECiM
IV poniedziałek miesiąca  – Domowo o Kościele – ks. Maciej Godzieszka i goście

Wtorek - cyklicznie:
I wtorek miesiąca  – Sebastian Niemczycki i goście
II wtorek miesiąca  – Zakony w Kościele ks. Marcin Stopka i goście
III wtorek miesiąca  – Książki – ks. Piotr Konieczny i Małgorzata Kunicka
IV wtorek miesiąca  – Się kręci – ks. Maciej Godzieszka i goście

Środa:
Co nowego u Franciszka – ks. Tomasz Błachut, ks. Tomasz Sroka i ks. Tomasz Gorczyński

Czwartek:
Duszpasterstwo Młodzieży – Miriam Arbter-Korczyńska i ks. Andrzej Wołpiuk

Piątek - cyklicznie:
I piątek miesiąca  – ks. Piotr Bączek i goście
II piątek miesiąca  – Azymut historia – ks. Piotr Bączek i ks. Tomasz Chrzan
III piątek miesiąca  – Misje w sercu dziecka – ks. Piotr Bączek i s. Bonawentura Barcik
IV piątek miesiąca  – ks. Piotr Hutnicki i goście

Sobota:
Między Wiarą a kulturą – audycja filmowa – Robert Karp i ks. Piotr Bączek

Niedziela:
Medytacje o Kościele – ks. Tomasz Błachut i Karolina Zuber

 

Cykl katechez dla dorosłych w Bazylice Nawiedzenia NMP w Bielsku-Białej Hałcnowie.

To cykl audycji, w których rozmawiamy z ekspertami na temat tego, jak i gdzie szukać pomocy kiedy stajemy się ofiarami przestępstwa, jak działać kiedy jesteśmy świadkami przestępstwa, gdzie szukać pomocy, do jakich zapukać drzwi. Mówimy też, jak działa w Polsce system sprawiedliwości, jak jest on reformowany, po co i dlaczego.

Audycja przygotowana w ramach Forum Niezależnych Rozgłośni Katolickich i realizowana wspólnie z Funduszem Sprawiedliwości.

Częstograj

Polecamy muzykę

Teraz na antenie

07:10 - 07:15
Częstograj
07:30 - 08:00
Rozmowa dnia - Sport
08:00 - 08:15
Jutrznia
08:15 - 09:00
Msza św.
09:00 - 09:10
Serwis informacyjny

Polecane audycje

Katechezy w Bazylice