PROGRAM NIEDZIELA

0.00 Co niesie dzień, Kalendarium, Święci
1.00 Siedem nut do Nieba – zaprasza Robert Karp
4.00 Co niesie dzień, Kalendarium, Święci
4.15 Stół Słowa Bożego (czytania, Ewangelia i kazanie góralskie)
4.30 Katecheza – zaprasza ks. Łukasz Tlałka
5.00 Pacierz
5.15 Krąg Biblijny – zapraszają: Małgorzata Kunicka i ks. Jacek Pędziwiatr
6.00 Różaniec – tajemnice światła
6.30 Godzinki
7.00 Co niesie dzień, Kalendarium, Święci
7.15 Rozmowa dnia – Na tropach przeszłości - ks. Szymon Tracz
7.45 Stół Słowa Bożego (czytania, Ewangelia i kazanie góralskie)
8.00 Jutrznia
8.30 Katecheza – zaprasza ks. Łukasz Tlałka
9.00 Magazyn niedzielny
10.00 Stół Słowa Bożego (objaśnienie czytań mszalnych)
10.30 Msza św. (transmisja – kościół św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej)
11.45 Papieskie Dzieła Misyjne
12.00 Anioł Pański
12.15 Stół Słowa Bożego (czytania, Ewangelia i kazanie góralskie)
12.30 Różaniec – tajemnice bolesne
13.00 Anioł w Operze – zaprasza ks. Tomasz Błachut
14.30 Co niesie dzień, Kalendarium, Święci
15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
15.20 Chwila z Ewangelią (powtórka kazania z Mszy św.)
15.30 Katecheza – zaprasza ks. Łukasz Tlałka
16.15 Krąg Biblijny – zapraszają: Małgorzata Kunicka i ks. Jacek Pędziwiatr
17.00 Różaniec – tajemnice chwalebne
17.30 Nieszpory lub nabożeństwo (transmisja – kościół św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej)
18.00 Siedem nut do Nieba – zaprasza Robert Karp
19.00 Papieskie Dzieła Misyjne
19.15 Anioł Bajkowy – spotkanie z „Aniołem Stróżem”
19.30 Rozmowa dnia – Na tropach przeszłości - ks. Szymon Tracz
20.00 Magazyn niedzielny
21.00 Apel Jasnogórski
21.15 Stół Słowa Bożego (czytania, Ewangelia i kazanie góralskie)
21.30 Różaniec – tajemnice radosne
21.55 Kompleta
22.30 Katecheza – zaprasza ks. Łukasz Tlałka
23.00 Papieskie Dzieła Misyjne
23.15 Krąg Biblijny – zapraszają: Małgorzata Kunicka i ks. Jacek Pędziwiatr
 


Magazyny NIEDZIELNE:
I niedziela miesiąca: Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej
II niedziela miesiąca: Nasz Czas – audycja Akcji Katolickiej
III niedziela miesiąca: Na Misyjnych Drogach – audycja misyjna
IV niedziela miesiąca: Audycja Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży
 

ZMIANY W PROGRAMIE:

Wielki Post:
17.15 Gorzkie Żale (transmisja - kościół św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej)

Maj październik (13 dzień miesiąca):
17.00 Siedem nut do Nieba – zaprasza Rober Karp
18.00 Czuwanie fatimskie – Różaniec, Msza św.
(transmisja Sanktuarium Matki Boskiej Rychwałdzkiej)

Częstograj

Polecamy muzykę

Żywieckie portrety

Krąg biblijny

Tutaj jesteśmy

Katechezy w Bazylice

Rozmowy poświęcone