Rozmowy nie tylko o Wierze

Codziennie na naszej antenie o godz. 20:00 (powtórka o godz. 2:00).

Poniedziałek - cyklicznie:
I poniedziałek miesiąca  – Formacja Męskiej Tożsamości – Miriam Arbter-Korczyńska i goście
II poniedziałek miesiąca  – Rycerze Jana Pawła II – Miriam Arbter-Korczyńska i goście
III poniedziałek miesiąca  – Domowe Hospicjum św. Kamila – Miriam Arbter-Korczyńska i goście
IV poniedziałek miesiąca  – Kościół kobiet – Miriam Arbter-Korczyńska i goście

Wtorek - cyklicznie:
I wtorek miesiąca  – Wschód - Zachód - Duchowość pogranicza – ks. Karol Tomecki i ks. Andrej Bunich
II wtorek miesiąca  – ks. Adam Płonka i ks. Szymon Trzepaczka
III wtorek miesiąca  – Katolik codzienny – Ignacy Chyla
IV wtorek miesiąca  – Się kręci – ks. Maciej Godzieszka i goście

Środa - cyklicznie:
I środa miesiąca  – Misyjne opowieści z Peru – ks. Andrzej papież SDB
II środa miesiąca  – Oaza Rodzin – Miriam Arbter-Korczyńska i goście
III środa miesiąca  – Papieskie Dzieła Misyjne – Miriam Arbter-Korczyńska i ks. Janusz Talik
IV środa miesiąca  – Historia hałcnowskiej bazyliki – Miriam Arbter-Korczyńska i goście

Czwartek:
Papieże do młodych – dokumanty ŚDM – Miriam Arbter-Korczyńska i ks. Andrzej Wołpiuk

Piątek - cyklicznie:
I piątek miesiąca  – Ostrava Kunčičky - z wizytą w czeskiej parafii – ks. Piotr Bączek i ks. Dariusz Sputo
II piątek miesiąca  – Azymut Historia – ks. Piotr Bączek i ks. Tomasz Chrzan
III piątek miesiąca  – Misje w sercu dziecka – ks. Piotr Bączek i s. Bonawentura Barcik
IV piątek miesiąca  – ks. Piotr Hutnicki i goście

Sobota:
Między Wiarą a kulturą – audycja filmowa – Robert Karp i ks. Piotr Bączek

Niedziela - cyklicznie:
I niedziela miesiąca  – ks. Piotr Bączek i o. Zdzisław Kijas
II niedziela miesiąca  – Myślenie wg Ewangelii – ks. Piotr Bączek i ks. Leszek Łysień
III niedziela miesiąca  – Marzenie Boga – Ksenia i Maciej Bardadyn oraz ks. Mikołaj Krzyżowski
IV niedziela miesiąca  – Od początku do kresu – ks. Tomasz Gwoździewicz i Aleksandra Kłos-Skrzypczak

 

2023.09.30 - sobota:
Między Wiarą a kulturą
Robert Karp i ks. Piotr Bączek


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2023.09.28 - czwartek:
Papieże do młodych - dokumenty SDM
Miriam Arbter-Korczyńska i ks. Andrzej Wołpiuk


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2023.09.27 - środa:
Papieskie Dzieła Misyjne
Miriam Arbter Korczyńska i ks. Janusz Talik


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2023.09.26 - wtorek:
Się kręci!
ks. Maciej Godzieszka i goście


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2023.09.25 - poniedziałek:
Kościół kobiet
Miriam Arbter-Korczyńska i goście


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2023.09.24 - niedziela:
Od początku do kresu
ks. Tomasz Gwoździewicz i Aleksandra Kłos-Skrzypczak




- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2023.09.23 - sobota:
Między Wiarą a kulturą
Robert Karp i ks. Piotr Bączek


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2023.09.22 - piątek:
Rycerz Niepokalanej
ks. Piotr Bączek i o. Piotr Szczepański OFMConv.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2023.09.21 - czwartek:
Papieże do młodych - dokumenty SDM
Miriam Arbter-Korczyńska i ks. Andrzej Wołpiuk


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2023.09.20 - środa:
Historia hałcnowskiej bazyliki
Miriam Arbter Korczyńska i goście


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2023.09.19 - wtorek:
Katolik Codzienny
Ignacy Chyla




- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2023.09.18 - poniedziałek:
Domowe Hospicjum św. Kamila
Miriam Arbter-Korczyńska i goście


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2023.09.17 - niedziela:
Studio Świadectw - Telewizja Salve Net
Katarzyna Supeł-Zaboklicka i goście


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2023.09.16 - sobota:
Między Wiarą a kulturą
Robert Karp i ks. Piotr Bączek


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2023.09.15 - piątek:
Misje w sercu dziecka
ks. Piotr Bączek i s. Bonawentura Barcik


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2023.09.14 - czwartek:
Papieże do młodych - dokumenty SDM
Miriam Arbter-Korczyńska i ks. Andrzej Wołpiuk


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2023.09.13 - środa:
Domoway Kościół - Oaza Rodzin
Miriam Arbter Korczyńska i goście


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2023.09.12 - wtorek:
Katechumenat
ks. Adam Płonka i ks. Szymon Trzepaczka



- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2023.09.11 - poniedziałek:
Rcerze Jana Pawła II
Miriam Arbter-Korczyńska i goście


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2023.09.10 - niedziela:
Myślenie wg Ewangelii
ks. Piotr Bączek i ks. Leszek Łysień




- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2023.09.09 - sobota:
Między Wiarą a kulturą
Robert Karp i ks. Piotr Bączek


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2023.09.08 - piątek:
Azymut Historia
ks. Piotr Bączek i ks. Tomasz Chrzan




- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2023.09.07 - czwartek:
Papieże do młodych - dokumenty SDM
Miriam Arbter-Korczyńska i ks. Andrzej Wołpiuk


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2023.09.06 - środa:
Misyjne opowieści z Peru
Miriam Arbter Korczyńska i ks. Andrzej Papież SDB


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2023.09.05 - wtorek:
Wschód-Zachód - Duchowość pogranicza
ks. Karol Tomecki i ks. Andrej Bunisch




- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2023.09.04 - poniedziałek:
Formacja Męskiej Tożsamości
Miriam Arbter-Korczyńska i goście


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

Ogłoszenia

Modlitwy na terenie byłego niemieckiego obozu KL Auschwitz-Birkenau, otwarcie wystawy polskich i ukraińskich ikon, spotkanie z bp. Edwardem Kawą z Lwowa, rozmowy w małych grupach, czuwanie oraz Msza św. będą miały miejsce 9 sierpnia 2024 r. w ramach oświęcimskich obchodów 82. rocznicy śmierci św. Teresy Benedykty od Krzyża.

Częstograj

Polecamy muzykę

Najbliższe transmisje

14 Lip 2024 - niedziela
10:30 - 11:30
Msza św.

14 Lip 2024 - niedziela
17:30 - 18:00
Nieszpory

15 Lip 2024 - poniedziałek
08:15 - 09:00
Msza św.

Polecane audycje

Katechezy w Bazylice