radio_on-lineRadio ON-LINE
Słuchaj nas na komputerach
i urządzeniach mobilnych


kosciol_on-lineKościół ON-LINE
Oglądaj Msze św. i nabożeństwa z kościoła
św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej

Ofiara na nasze radio - szybki przelew elektroniczny

10zł20 zł50 zł100 złdowolna_kwota

Płyta pod patronatem "Anioła Beskidów".

15 listopada nastąpiła oficjalna premiera wyjątkowej, kolędowej płyty Zespołu „Albo i Nie” pt. „Cudów czas”. Brzmienie to nie spodoba się lubiącym sztywne schematy i poruszanie się we ściśle ustalonych kanonach. To łamanie utartych wzorców stało się już znakiem rozpoznawczym Zespołu znanego m.in. z półfinału programu „Must be the music”.

Debiutancki album „TAK” oburzył wielu w środowisku. Drugą płytą „14 spojrzeń” Zespół „Albo i Nie” udowodnił, że wszelkie próby klasyfikowania ich są daremne. To, co przygotowali na tegoroczne Święta na krążku „Cudów czas” także wyraźnie wyróżnia się na tle pozostałych aranżacji kolędowych. Za to Ich kochamy, bo nieustannie zaskakują!

Na scenie tworzą widowisko artystyczne, które entuzjastycznie przyjmują fani, ale doceniają też znawcy tematu, tacy jak choćby Agnieszka Chylińska, Agnieszka Musiał czy Elżbieta Zapendowska. Jeśli jeszcze ich nie znacie, to koniecznie poznajcie Zespół „Albo i Nie”: Bartosz Zdechlikiewicz, Marcin Solik, Michał Rostański, Wojciech Zakowicz razem tworzą pozytywną mieszankę wybuchową i choć na koncertach nie skaczą po scenie, widownia daje się porwać brzmieniu, które po prostu niesie ogromną Radość!

Różnią ich nie tylko sznurówki… w zasadzie różni ich wszystko, zaś brak możliwości zaszufladkowania pomógł Zespołowi „Albo i Nie” w zdobyciu wielu wyróżnień i nagród. Kto by pomyślał, że pierwotnie mieli po prostu grać w knajpach, a dziś na swoim koncie mają trzy płyty, a ich koncerty zapadają w pamięć i przenikają serce.

Grali koncert dla harleyowców, występowali w kościołach, w więzieniu, w planetarium jak również z artystami Filharmonii Śląskiej. Trudno jasno określić rodzaj muzyki jaką grają, chyba najlepiej oddaje to słowo „alboiniowe brzmienie”.

Strona Zespołu: http://alboinie.pl/

 

Facebook: https://web.facebook.com/AlboINie/

Udostępnij:

Częstograj

Polecamy muzykę

Teraz na antenie

05:00 - 05:10
Pacierz
05:10 - 06:00
Godzina Biblijna
06:00 - 06:30
Różaniec - tajemnice bolesne
06:30 - 07:00
Godzinki
07:00 - 07:10
Informacje o dniu

Polecane audycje

Katechezy w Bazylice

Pod naszym patronatem

Podcasty

Listy Nikodema

listy_nikodema

Rozważanie niedzielnej Ewangelii prowadzi Adam Rakszawski - niedziela, godz. 10:00.
Teksty rozważań można znaleźć na blogu LISTY NIKODEMA.

Copyright © 1998-2021 Anioł Beskidów - Beskidzkie Radio Katolickie 90,2 MHz. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Na górę strony