PROGRAM CZWARTEK

0.00 Co niesie dzień, Kalendarium, Święci
0.30 Przystanek modlitwa
1.00 Płyta tygodnia – zaprasza ks. Jacek Gracz
2.00 Studio regionalne – Anioł Beskidu Małego – studio w Andrychowie
4.00 Co niesie dzień, Kalendarium, Święci
4.15 Stół Słowa Bożego (czytania i Ewangelia z komentarzem)
4.30 Katecheza – zaprasza ks. bp Piotr Greger
5.00 Pacierz
5.10 Godzina Biblijna
6.00 Różaniec – tajemnice chwalebne
6.30 Godzinki
7.00 Co niesie dzień, Kalendarium, Święci
7.15 Rozmowa dnia – Pielgrzymkowym szlakiem – Małgorzata Kunicka
7.45 Stół Słowa Bożego (czytania i Ewangelia z komentarzem)
8.00 Jutrznia
8.15 Msza św. (transmisja - kościół św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej)
9.00 Wiadomości
9.15 Przystanek modlitwa
9.30 Katecheza – zaprasza ks. bp Piotr Greger
10.00 Wiadomości
10.05 Częstograj
10.10 Magazyn radiowy – rodzina i wychowanie
11.00 Wiadomości
11.05 Serwis – Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej
11.10 Częstograj
11.15 Lektura radiowa
11.30 Pora Dobrego Słowa – zaprasza ks. Jacek Pędziwiatr
12.00 Anioł Pański
12.15 Stół Słowa Bożego (czytania i Ewangelia z komentarzem)
12.30 Różaniec – tajemnice radosne
13.00 Wiadomości
13.05 Częstograj
13.10 Godzina Biblijna
14.00 Wiadomości
14.05 Serwis – Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej
14.10 Częstograj
14.15 Beskidy zapraszają – zaprasza Katarzyna Graboń
14.45 Ogłoszenia
15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia (transmisja - Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach)
15.20 Chwila z Ewangelią (powtórka kazania z Mszy św.)
15.30 Katecheza – zaprasza ks. bp Piotr Greger
16.00 Wiadomości
16.05 Częstograj
16.10 Magazyn radiowy – rodzina i wychowanie
17.00 Wiadomości
17.05 Serwis – Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej
17.15 Nieszpory
17.30 Różaniec – tajemnice światła
18.00 Anielski wieczór – zaprasza Aleksandra Pacek
18.45 Aktualności Radia Watykańskiego
19.00 Studio regionalne – Anioł Beskidu Żywieckiego – zaprasza Katarzyna Graboń
19.30 Rozmowa dnia – Pielgrzymkowym szlakiem – Małgorzata Kunicka
20.00 Ogłoszenia
20.10 Godzina Biblijna
21.00 Apel Jasnogórski
21.15 Stół Słowa Bożego (czytania i Ewangelia z komentarzem)
21.30 Różaniec – tajemnice bolesne
21.55 Kompleta
22.05 Aktualności Radia Watykańskiego
22.20 Lektura radiowa
22.30 Katecheza – zaprasza ks. bp Piotr Greger
23.10 Magazyn radiowy – rodzina i wychowanie
 

ZMIANY W PROGRAMIE:

W dni świąteczne program niedzielny

Adwent:
19.45 Roraty z "Małym Gościem Niedzielnym"

Wielki Post:
17.00 Droga Krzyżowa

Maj:
17.30 Nabożeństwo majowe (transmisja - kościół św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej)

Maj październik (13 dzień miesiąca):
17.30 Rozmowa dnia – Pielgrzymkowym szlakiem – Małgorzata Kunicka
18.00 Czuwanie fatimskie – Różaniec, Msza św.
(transmisja Sanktuarium Matki Boskiej Rychwałdzkiej)

Czerwiec:
17.30 Nabożeństwo czerwcowe (transmisja - kościół św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej)

Częstograj

Polecamy muzykę

Żywieckie portrety

Krąg biblijny

Tutaj jesteśmy

Katechezy w Bazylice

Rozmowy poświęcone