radio_on-lineRadio ON-LINE
Słuchaj nas na komputerach
i urządzeniach mobilnych


kosciol_on-lineKościół ON-LINE
Oglądaj Msze św. i nabożeństwa z kościoła
św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej

Ofiara na nasze radio - szybki przelew elektroniczny

10zł20 zł50 zł100 złdowolna_kwota

Kapłan i dietetyk rozpoczną 13 października 2020 r. rekolekcje w internecie pt. „Serce Matki” inspirowane Litanią Loretańską.

Ich owocem będzie osobiste oddanie się Matce Bożej 8 grudnia.

Pomysł nawiązuje do stulecia narodzin św. Jana Pawła II oraz przygotowań do beatyfikacji sługi Bożego kardynała Stefana Wyszyńskiego, dlatego modlitwa odbywać się będzie za wstawiennictwem „tych wielkich orędowników Niepokalanego Serca Maryi”. Rekolekcje są też związane z obchodzonym w Kościele rokiem duszpasterskim poświęconym Eucharystii.

Rozważania rekolekcyjne będą ukazywały się codziennie na stronie internetowej www.sercematki.eu od 13 października do 8 grudnia 2020 r. Mozecie ich Państwo wysłuchać także w Aniele Beskidów od poniedziałku do soboty o 10.55 i 16.55, a w niedziele o 9.55 i 16.55.

Na każdy dzień opracowane zostały medytacje odnoszące się i inspirowane wezwaniami Litanii Loretańskiej. 8 kolejnych tygodni wypełnionych modlitwą mają wprowadzić uczestnika w serce Eucharystii.

Ks. Mateusz Dudkiewicz z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bielsku-Białej jest nauczycielem w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Bielsku-Białej, hokeistą i miłośnikiem innych sportów, założycielem Fundacji LUCE, która powstała z inspiracji duchowością Chiarą „Luce” Badano.

Marek Zaremba to dietetyk, którego bestsellerowa książka o „jaglanym detoksie” uczyniła go znanym w całej Polsce. Jest dyplomowanym dietoterapeutą i specjalistą medycyny komórkowej oraz terapeutą I stopnia medycyny św. Hildegardy. Prowadzi turnusy postu jaglanego połączonego z rekolekcjami i wspólnym gotowaniem.

Udostępnij:

Częstograj

Polecamy muzykę

Teraz na antenie

05:10 - 06:00
Godzina Biblijna
06:00 - 06:30
Różaniec - tajemnice chwalebne
06:30 - 07:00
Godzinki
07:00 - 07:10
Informacje o dniu
07:10 - 07:15
Częstograj

Polecane audycje

Katechezy w Bazylice

Pod naszym patronatem

Żyjemy w państwie prawa

fundusz_sprawiedliwości

To cykl audycji, w których rozmawiamy z ekspertami na temat tego, jak i gdzie szukać pomocy kiedy stajemy się ofiarami przestępstwa, jak działać kiedy jesteśmy świadkami przestępstwa, gdzie szukać pomocy, do jakich zapukać drzwi.

WIĘCEJ

Listy Nikodema

listy_nikodema

Rozważanie niedzielnej Ewangelii prowadzi Adam Rakszawski - niedziela, godz. 10:00.
Teksty rozważań można znaleźć na blogu LISTY NIKODEMA.

Copyright © 1998-2020 Anioł Beskidów - Beskidzkie Radio Katolickie 90,2 MHz. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Na górę strony