radio_on-lineRadio ON-LINE
Słuchaj nas na komputerach
i urządzeniach mobilnych


kosciol_on-lineKościół ON-LINE
Oglądaj Msze św. i nabożeństwa z kościoła
św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej

Ofiara na nasze radio - szybki przelew elektroniczny

10zł20 zł50 zł100 złdowolna_kwota

Artysta, który za kilka dni wystąpi w Krakowie.

Jednym z gości specjalnych w tygodniu ŚDM w Krakowie będzie światowa gwiazda muzyki chrześcijańskiej Matt Maher.

41-letni muzyk, kompozytor i ewangelizator, który w Rio de Janeiro, stojąc na scenie z papieżem Franciszkiem, śpiewał dla 3 milionów młodych, zagra i zaśpiewa podczas adoracji w bazylice mariackiej. Ośmiokrotnie nominowany do nagrody Grammy artysta wystąpi w Krakowie 28 lipca po godzinie 22.00.

Matt Maher wydał dotąd 8 solowych płyt. Kilka z nich osiągnęło wysoką pozycję na chrześcijańskich listach najlepiej sprzedających się albumów w USA. Maher otrzymał w 2015 prestiżową nagrodę Dove Awards amerykańskiej organizacji Gospel Music Association w kategorii najlepszego kompozytora chrześcijańskiego.
Urodził się w Nowej Fundlandii w Kanadzie. W czasach studiów muzycznych przeniósł się do USA i obecnie mieszka w Nashville, w stanie Tennessee.

W 2008 roku podczas wizyty Benedykta XVI w USA Maher prowadził spotkanie młodzieży w seminarium św. Józefa w Yonkers w archidiecezji nowojorskiej.  5 lat później podczas ŚDM w Rio zaśpiewał dla 3 mln młodych ludzi i papieża Franciszka utwór „Lord, I Need You”.


Artysta chętnie pisze utwory dla innych artystów chrześcijańskich – m.in. Chrisa Tomlina, Hillsong United, Needtobreathe, Jona Foremana z Switchfoot. W 2014 roku jego utwór „Because He Lives (Amen)” dotarł do 3. miejsca Billboard Hot Christian Songs w USA.

We wtorek 26 lipca w bazylice mariackiej wieczorną modlitwę wspólnoty Youth Arise International poprowadzi Daniel Ange, francuski duchowny i pisarz, autor m.in. „Zranionego Pasterza”, założyciel szkoły modlitwy Młodzi-Światło (fr. Jeunesse Lumiere). W czwartek wieczorem, 28 lipca, modlitwę poprowadzi Curtis Martin, amerykański mówca, pisarz, założyciel studenckiej katolickiej organizacji FOCUS-The Fellowship of Catholic University Students, która działa już przy 100 ośrodkach akademickich.

Udostępnij:

Częstograj

Polecamy muzykę

Teraz na antenie

04:30 - 05:00
Katecheza - Spotkanie z Biblią
05:00 - 05:10
Pacierz
05:10 - 06:00
Godzina Biblijna
06:00 - 06:30
Różaniec - tajemnice chwalebne
06:30 - 07:00
Godzinki

Polecane audycje

Katechezy w Bazylice

Pod naszym patronatem

Żyjemy w państwie prawa

fundusz_sprawiedliwości

To cykl audycji, w których rozmawiamy z ekspertami na temat tego, jak i gdzie szukać pomocy kiedy stajemy się ofiarami przestępstwa, jak działać kiedy jesteśmy świadkami przestępstwa, gdzie szukać pomocy, do jakich zapukać drzwi.

WIĘCEJ

Listy Nikodema

listy_nikodema

Rozważanie niedzielnej Ewangelii prowadzi Adam Rakszawski - niedziela, godz. 10:00.
Teksty rozważań można znaleźć na blogu LISTY NIKODEMA.

Copyright © 1998-2020 Anioł Beskidów - Beskidzkie Radio Katolickie 90,2 MHz. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Na górę strony