Kolejny album młodego artysty.

Najświeższą propozycją muzyczną jest wydany w kwietniu 2018 album AKU ELE, który jest formą odświeżenia znanych już piosenek Michała. Album jest połączeniem elektronicznego brzmienia syntezatorów z muzyką akustyczną. Znajdujące się tam utwory mają rozpiętość od dance po spokojne ballady prowadzone przez gitarę akustyczną.

Promując swoją muzykę, Michał z zespołem przejechał Polskę wzdłuż i wszerz, grając od kilkudziesięcioosobowych kameralnych koncertów przez występy dla wielotysięcznej widowni.

Prywatnie: wraz z żoną Melanią i synem Nikodemem od paru lat mieszkają na Kaszubach, gdzie Michał nagrywa swoje płyty w studiu Kingdom Audio, którego jest właścicielem.”

„AKU ELE" to najnowsza propozycja od Michała Króla! 10 znanych już piosenek w zupełnie nowych aranżacjach. Płyta, pomimo rozdzielenia na część akustyczną i elektroniczną tak naprawdę płynnie przechodzi z mocno syntezowanego, prawie dance’owego brzmienia do w pełni akustycznych spokojnych ballad. Można na niej usłyszeć docenione piosenki jak „Przenikaj” i „Twój Majestat”, jak i najbardziej osobiste utwory takie jak „Idąc po wodzie” i „Chcę Ci służyć”.

Do każdej piosenki, zostało stworzone lyric video, opublikowane na YouTube. Cały album jest również do posłuchania na Spotify i Tidal, a płytę w wersji fizycznej można nabyć w księgarniach internetowych.”

 

Częstograj

Polecamy muzykę

Żywieckie portrety

Krąg biblijny

Katechezy w Bazylice

Rozmowy poświęcone