radio_on-lineRadio ON-LINE
Słuchaj nas na komputerach
i urządzeniach mobilnych


kosciol_on-lineKościół ON-LINE
Oglądaj Msze św. i nabożeństwa z kościoła
św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej

Ofiara na nasze radio - szybki przelew elektroniczny

10zł20 zł50 zł100 złdowolna_kwota

Piąty album artysty już na rynku.

„Bogu chwała i cześć” to piąty album Danielo. Bez wątpienia stanowi zwieńczenie działalności projektu w formule i kształcie, jaki funkcjonował przez ostatnie 10 lat.
 
 
Na płycie znajduje się 12 autorskich utworów wokalno-instrumentalnych, zwanych piosenkami . Założenie, jakie zawsze towarzyszyło przy nagrywaniu naszych płyt było takie, by każda z nich miała swój klimat, swoją barwę, aby stylistycznie była nieco inna od poprzednich. Takie podejście rozwija i mobilizuje do ciągłych poszukiwań twórczego wyrażania siebie, swoich emocji. I tym razem reguła ta miała zastosowanie. Nowa płyta jest bardziej na rockową nutę, perkusja brzmi głębiej i mocniej, pojawiły się gitary elektryczne z efektami i przesterami. Piosenki są dosyć rozbudowane i charakteryzują się ciekawymi aranżacjami. Widać, że oprócz wartościowego przekazu i treści jest dużo przestrzeni na muzykę, zabawę dźwiękami tak, by każdy instrument miał coś ciekawego do powiedzenia. 
Na płycie oprócz harmonijnych partii wokalnych znajdziemy dźwięki przeróżnych gitar, saksofonów, fletów, skrzypiec, pianina i perkusji. 
 
„Bogu chwała i cześć” – jaki jest przekaz do słuchacza?
 
 
Od lat zapraszamy naszych słuchaczy, czy to poprzez płyty, czy w miejscach, w których dane było nam posługiwać, do tego, by żyć uwielbieniem. Nie chodzi mi jedynie o śpiewanie piosenek, a o styl życia. Mam na myśli stawanie każdego dnia przed Bogiem w postawie dziękczynienia i ufności w Jego opatrzność, wobec wszystkiego, co nas spotyka w życiu. Zaufanie i Dziękczynienie to klucze do szczerego Uwielbienia, a uwielbienie to nic innego, jak adorowanie samego Boga, trwanie w Jego obecności i czerpanie z niekończącego się źródła miłości i miłosierdzia, do którego Bóg zaprasza każdego z nas.
Piosenki, które znalazły się na tej płycie powstały w przeciągu  ostatnich 5 lat i są odbiciem tego, co nas spotykało w życiu. Są dni w których skaczemy z radości dziękując Bogu w pieśniach uwielbienia, ale są też takie dni, w których szukamy u Niego schronienia i pocieszenia. Ważne jest jednak, by każdego dnia stanąć przed Nim z ufnością i dziękczynieniem, choć czasem jest to bardzo trudne, i oddać mu należną CHWAŁĘ i CZEŚĆ.
Dzisiaj więc i my stajemy mówiąc BOGU CHWAŁA I CZEŚĆ, zawierając w tych słowach dziękczynienie za dar życia i zbawienia, za miłość Boga i Jego prowadzenie, za nasze rodziny i dzieci, za rodziców i rodzeństwo, za przyjaciół, za wspólnoty, za wszystkie miejsca, w których dane nam było posługiwać itd.
 
 
„Bogu chwała i cześć” – zaproszenie!
Wszystkich zainteresowanych albumem zapraszamy na nasz kanał Danielo na Youtube, na którym udostępniliśmy 9 piosenek z nowej płyty.
 
Zapraszamy również na nasze serwisy:
www.danielo.art.pl
www.facebook.com/ProjektDanielo 
Udostępnij:

Częstograj

Polecamy muzykę

Teraz na antenie

04:00 - 04:10
Informacje o dniu
04:15 - 04:30
Stół Słowa Bożego
04:30 - 05:00
Katecheza - Spotkanie z Biblią
05:00 - 05:10
Pacierz
05:10 - 06:00
Godzina Biblijna

Polecane audycje

Katechezy w Bazylice

Pod naszym patronatem

Żyjemy w państwie prawa

fundusz_sprawiedliwości

To cykl audycji, w których rozmawiamy z ekspertami na temat tego, jak i gdzie szukać pomocy kiedy stajemy się ofiarami przestępstwa, jak działać kiedy jesteśmy świadkami przestępstwa, gdzie szukać pomocy, do jakich zapukać drzwi.

WIĘCEJ

Listy Nikodema

listy_nikodema

Rozważanie niedzielnej Ewangelii prowadzi Adam Rakszawski - niedziela, godz. 10:00.
Teksty rozważań można znaleźć na blogu LISTY NIKODEMA.

Copyright © 1998-2020 Anioł Beskidów - Beskidzkie Radio Katolickie 90,2 MHz. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Na górę strony