Rozmowy nie tylko o Wierze
Codziennie na naszej antenie o godz. 20:00 (powtórka o godz. 2:00).
Poniedziałek - cyklicznie:
I poniedziałek miesiąca – Formacja Męskiej Tożsamości – Miriam Arbter-Korczyńska i goście
II poniedziałek miesiąca – Rycerze Jana Pawła II – Miriam Arbter-Korczyńska i goście
III poniedziałek miesiąca – Domowe Hospicjum św. Kamila – Miriam Arbter-Korczyńska i goście
IV poniedziałek miesiąca – Kościół kobiet – Miriam Arbter-Korczyńska i goście
Wtorek - cyklicznie:
I wtorek miesiąca – Wschód - Zachód - Duchowość pogranicza – ks. Karol Tomecki i ks. Andrej Bunich
II wtorek miesiąca – ks. Adam Płonka i ks. Szymon Trzepaczka
III wtorek miesiąca – Katolik codzienny – Ignacy Chyla
IV wtorek miesiąca – Się kręci – ks. Maciej Godzieszka i goście
Środa - cyklicznie:
I środa miesiąca – Misyjne opowieści z Peru – ks. Andrzej papież SDB
II środa miesiąca – Oaza Rodzin – Miriam Arbter-Korczyńska i goście
III środa miesiąca – Papieskie Dzieła Misyjne – Miriam Arbter-Korczyńska i ks. Janusz Talik
IV środa miesiąca – Historia hałcnowskiej bazyliki – Miriam Arbter-Korczyńska i goście
Czwartek:
Papieże do młodych – dokumanty ŚDM – Miriam Arbter-Korczyńska i ks. Andrzej Wołpiuk
Piątek - cyklicznie:
I piątek miesiąca – Ostrava Kunčičky - z wizytą w czeskiej parafii – ks. Piotr Bączek i ks. Dariusz Sputo
II piątek miesiąca – Azymut Historia – ks. Piotr Bączek i ks. Tomasz Chrzan
III piątek miesiąca – Misje w sercu dziecka – ks. Piotr Bączek i s. Bonawentura Barcik
IV piątek miesiąca – ks. Piotr Hutnicki i goście
Sobota:
Między Wiarą a kulturą – audycja filmowa – Robert Karp i ks. Piotr Bączek
Niedziela - cyklicznie:
I niedziela miesiąca – ks. Piotr Bączek i o. Zdzisław Kijas
II niedziela miesiąca – Myślenie wg Ewangelii – ks. Piotr Bączek i ks. Leszek Łysień
III niedziela miesiąca – Marzenie Boga – Ksenia i Maciej Bardadyn oraz ks. Mikołaj Krzyżowski
IV niedziela miesiąca – Od początku do kresu – ks. Tomasz Gwoździewicz i Aleksandra Kłos-Skrzypczak
2023.03.31 - piątek:
Duszpasterstwo na Ukrainie
ks. Piotr Bączek i o. Tomasz Samulnik OP
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.03.30 - czwartek:
Manila – homilia JP2 z mszy św. Kończącej X ŚDM (cz.1)
Miriam Arbter-Korczyńska i ks. Andrzej Wołpiuk
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.03.29 - środa:
Strefa Studenta
Duszpasterswo Akademickie w Bielsku-Białej
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.03.28 - wtorek:
Się Kręci
ks. Maciej Godzieszka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.03.27 - poniedziałek:
Kościół kobiet – o świętowaniu w rodzinie
Miriam Arbter Korczyńska i goście
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.03.26 - niedziela:
Naprotechnologia jako metoda leczenia niepłodności
ks. Piotr Bączek, Monika Małecka-Holerek i Adam Kuźnik
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.03.25 - sobota:
Między Wiarą a kulturą
Robert Karp i ks. Piotr Bączek
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.03.24 - piątek:
Rozkręć Wiarę
ks. Piotr Hutnicki, ks. Grzegorz Kierpiec, Barbara Marek i Anna Dudek
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.03.23 - czwartek:
Manila – Czuwanie modlitewne X ŚDM (cz.3)
Miriam Arbter-Korczyńska i ks. Andrzej Wołpiuk
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.03.22 - środa:
Niepłodność
ks. Piotr Bączek, Monika Małecka-Holerek i Adam Kuźnik
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.03.21 - wtorek:
Tatry po męsku
Wspólnota Miłość i Łaska Chrystusa
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.03.20 - poniedziałek:
Hospicjum św. Kamila w Bielsku-Białej
Pielęgniarki opowiadają o pracy na rzecz hospicjum
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.03.19 - niedziela:
Małżeństwo pod przymusem, z bojaźni
ks. Piotr Bączek i ks. Mikołaj Szczygieł
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.03.18 - sobota:
Między Wiarą a kulturą
Robert Karp i ks. Piotr Bączek
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.03.17 - piątek:
Misja w sercu dziecka
ks. Piotr Bączek i s. Bonawentura Barcik
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.03.16 - czwartek:
Manila – Czuwanie modlitewne X ŚDM (cz.2)
Miriam Arbter-Korczyńska i ks. Andrzej Wołpiuk
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.03.15 - środa:
Zapłodnienie in vitro
ks. Piotr Bączek i Monika Zazula
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.03.14 - wtorek:
Dziedzictwo Papieża Franciszka
ks. Piotr Bączek i ks. Zdzisław Kijas
Więcej książek, artykułów, nauk rekolekcyjnych, konferencji i wywiadów znajdziesz na stronie autorskiej zkijas.com
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.03.13 - poniedziałek:
Rycerze św. Jana Pawła II
Miriam Arbter-Korczyńska i Krzysztof Florek
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.03.12 - niedziela:
Antropologia
ks. Piotr Bączek i ks. Leszek Łysień
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.03.11 - sobota:
Między Wiarą a kulturą
Robert Karp i ks. Piotr Bączek
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.03.10 - piątek:
Azymut historia
ks. Piotr Bączek i ks. Tomasz Chrzan
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.03.09 - czwartek:
Manila – Czuwanie modlitewne X ŚDM (cz.1)
Miriam Arbter-Korczyńska i ks. Andrzej Wołpiuk
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.03.08 - środa:
Wieczór świadectw
Katarzyna Supeł-Zaboklicka i goście
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.03.07 - wtorek:
Wielki Post
Sebastian Niemczycki
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.03.06 - poniedziałek:
Fundacja Wszechstronnego Rozwoju – Ekstremalna Droga Krzyżowa
Miriam Arbter-Korczyńska i goście
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.03.05 - niedziela:
Wieczór świadectw
Katarzyna Supeł-Zaboklicka i goście
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.03.04 - sobota:
Między Wiarą a kulturą
Robert Karp i ks. Piotr Bączek
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.03.03 - piątek:
Wieczór świadectw
Katarzyna Supeł-Zaboklicka i goście
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.03.02 - czwartek:
Manila – Przesłanie do młodych przed Drogą Krzyżową X ŚDM
Miriam Arbter-Korczyńska i ks. Andrzej Wołpiuk
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2023.03.01 - środa:
Misje w Gabonie
ks. Piotr Bączek i s. Daria Dobrowolska
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -