radio_on-lineRadio ON-LINE
Słuchaj nas na komputerach
i urządzeniach mobilnych


kosciol_on-lineKościół ON-LINE
Oglądaj Msze św. i nabożeństwa z kościoła
św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej

Ofiara na nasze radio - szybki przelew elektroniczny

10zł20 zł50 zł100 złdowolna_kwota

Spotkanie dla wszystkich! W niedzielę 24 lipca na terenach hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej.


W niedzielę 24 lipca na terenach hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej z diecezjanami bielsko-żywieckimi spotka się prawie 6 tys. uczestników ŚDM z 30 krajów, którzy przez ostatnie dni gościli w domach rodzin na Podbeskidziu.
Pierwsi goście przyjechali do diecezji bielsko-żywieckiej już w ubiegłą niedzielę 17 lipca. Przez kolejne dni przeżywali "Dni w Diecezjach" - poznawali kulturę naszego regionu, odwiedzili Muzeum Auschwitz-Birkenau, w grupach narodowościowych i językowych uczestniczyli we Mszy św. na skoczowskiej Kaplicówce, pod Krzyżem Trzeciego Tysiąclecia na wzgórzu Trzy Lipki w Starym Bielsku oraz w amfiteatrach w Wiśle i Żywcu.

W najbliższą niedzielę - finał tego wyjątkowego wydarzenia - nabożeństwo rozesłania z udziałem wszystkich grup! Goście przyjadą na teren hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej. Do udziału w spotkaniu - od godziny 15.00 do 21.00 zaproszeni są także wszyscy diecezjanie bielsko-żywieccy.

W programie nabożeństwa rozesłania:

15.00 - Przywitanie i Koronka do Miłosierdzia Bożego,
16.00 - Koncert zespołu "Retrospekcja",
17.00 - Prezentacja grup poszczególnych języków z udziałem scholi diecezjalnej przygotowanej pod kierunkiem ks. Grzegorza Strządały,
19.00 - Koncert finałowy Międzynarodowych Warsztatów Gospel bielskiej fundacji "Drachma",
20.30 - Adoracja Najświętszego Sakramentu,
21.00 - Apel Jasnogórski, zakończenie.
Do hali będzie można dojechać autobusami komunikacji miejskiej linii 7 i 8  z przystanków przy dworcu PKP i ul. Piastowskiej. Samochody należy zostawić w okolicach dworca.

W niedzielę od godz. 8.00 do końca dnia, autobusy linii nr 7, będą rozpoczynać i kończyć trasę na przystanku Kamienica. W obu kierunkach pominięte zostaną przystanki: Karbowa Wyciąg, Hala Widowiskowo-Sportowa, Armii Krajowej Parking oraz Szyndzielnia.

Autobusy linii nr 8 w kierunku centrum kursować będą objazdem ulicami: Karbową, Karpacką do ul. Partyzantów i dalej według właściwej trasy. Pominięte zostaną przystanki: Armii Krajowej ZIAD, Armii Krajowej Młodzieżowa, Armii Krajowej Zieleń Miejska, Armii Krajowej Szpital oraz Partyzantów Folwark. Obowiązują wszystkie przystanki na trasie objazdu z wyłączeniem przystanku Kamienica. "Ósemka" w kierunku Szyndzielni będzie kursować bez zmian.

Ponadto do obsługi linii komunikacyjnych nr 7 i 8 zostaną skierowane dodatkowe autobusy, które będą kursować z następującą częstotliwością:

Autobusy linii nr 7 będą odjeżdżać z przystanku Piastowska Dworzec w kierunku Kamienicy począwszy od godz. 13.30 do godz. 18.00 z częstotliwością co 15 minut z informacją na wyświetlaczach kierunkowych "Linia nr 7 Kamienica".

Autobusy linii nr 8 będą odjeżdżać z przystanku Warszawska Dworzec w kierunku Hali Widowiskowo Sportowej pod Dębowcem od godz. 14.00 do godz. 20.00 z częstotliwością co 15 minut, z informacją na wyświetlaczach kierunkowych "Linia nr 8 Światowe Dni Młodzieży".

Przejazd do i z hali jest bezpłatny dla wszystkich uczestników święta.

Po zakończeniu uroczystości, z przystanku przy ulicy Karbowej obok Hali Widowiskowo-Sportowej pod Dębowcem odjadą dodatkowe autobusy linii nr 8 w kierunku centrum, których trasa przebiegać będzie ulicami: Karbową, Karpacką, Partyzantów i dalej wg właściwej trasy. Obowiązują wszystkie przystanki na trasie objazdu z wyłączeniem przystanku Kamienica.

bielsko.gosc.pl

Udostępnij:

Częstograj

Polecamy muzykę

Teraz na antenie

06:30 - 07:00
Godzinki
07:00 - 07:10
Informacje o dniu
07:10 - 07:15
Częstograj
07:30 - 08:00
Rozmowa dnia - Sport
08:00 - 08:15
Jutrznia

Polecane audycje

Katechezy w Bazylice

Pod naszym patronatem

Podcasty

Listy Nikodema

listy_nikodema

Rozważanie niedzielnej Ewangelii prowadzi Adam Rakszawski - niedziela, godz. 10:00.
Teksty rozważań można znaleźć na blogu LISTY NIKODEMA.

Copyright © 1998-2021 Anioł Beskidów - Beskidzkie Radio Katolickie 90,2 MHz. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Na górę strony