radio_on-lineRadio ON-LINE
Słuchaj nas na komputerach
i urządzeniach mobilnych


kosciol_on-lineKościół ON-LINE
Oglądaj Msze św. i nabożeństwa z kościoła
św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej

Ofiara na nasze radio - szybki przelew elektroniczny

10zł20 zł50 zł100 złdowolna_kwota

Dziękuję wszystkim, którzy słuchają tego radia. Po to ono jest, żeby było słuchane. Życzę, żeby ten rok 2022 zajaśniał radością Chrystusa - mówił bp Roman Pindel w noworocznej aducji na naszej antenie. 

1 stycznia 2022 r. biskup bielsko-żywiecki odwiedził studio radia diecezjalnego w Komorowicach, błogosławiąc wszystkim, którzy uczestniczą w dziele ewangelizacji na falach eteru oraz słuchaczom. Wziął udział w audycji na żywo, podczas której  padały pytania dotyczące m.in. kwestii związanych z bielsko-żywieckim Kościołem lokalnym, ale także spraw odnoszących się do Kościoła w świecie. Biskup mówił o ewangelizacji online, pokoleniowym przekazie wiary, katechizacji w dobie pandemii, drodze synodalnej i wyzwaniach, przed którymi staje dziś diecezja.

Życzę, żeby ten rok 2022 zajaśniał radością Chrystusa, nadzieją, żeby zajaśniał mocniejszym powiązaniem nas ze sobą, zwłaszcza tych, którzy są do tego zaproszeni, tworzą rodzinę, małżeństwo, rodziców, dzieci. Potrzebujemy naprawdę siebie i po to zostaliśmy stworzeni przez Pana Boga i zorganizowani w rodzinę, abyśmy tak żyli. Tego umocnienia bardzo wszystkim życzę. Bo to jest właściwie fundament i pojedyncza cegiełka w wielkiej budowli Kościoła” – te słowa życzeń wypowiedział bp Roman Pindel na koniec audycji radiowej w „Aniele Beskidów”. Hierarcha wezwał do pogłębienia osobistej relacji z Chrystusem. „Nad wszystkim jest Pan Bóg, jest Opatrzność Boża, która wie co robi i czego dopuszcza. Jest nasz jedyny Zbawiciel Jezus Chrystus i trzeba Go odkryć dla siebie.- podkreślił w rozmowie pasterz bielsko-żywieckeij diecezji. 

Udostępnij:

Częstograj

Polecamy muzykę

Najbliższe transmisje

22 Cze 2024 - sobota
08:15 - 09:00
Msza św.

23 Cze 2024 - niedziela
10:30 - 11:30
Msza św.

23 Cze 2024 - niedziela
17:30 - 18:00
Nieszpory

Polecane audycje

Katechezy w Bazylice

Pod naszym patronatem

Podcasty

Listy Nikodema

listy_nikodema

Rozważanie niedzielnej Ewangelii prowadzi Adam Rakszawski - niedziela, godz. 10:00.
Teksty rozważań można znaleźć na blogu LISTY NIKODEMA.

Copyright © 1998-2022 Anioł Beskidów - Beskidzkie Radio Katolickie 90,2 MHz. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Na górę strony