Radio Anioł Beskidów utrzymuje się wyłącznie z ofiar słuchaczy i wiernych diecezji bielsko-żywieckiej.

Kochani - prosimy o modlitwę, o troskę, o ofiary - pomóżcie nam wykorzystać przestrzeń fal radiowych i globalnej sieci komputerowej dla Chrystusa i Maryi Niepokalanej. Ofiary można przesyłać na adres Rozgłośni lub wpłacać na następujące konto:

Beskidzkie Radio Katolickie Anioł Beskidów
ul. Św. Jana Chrzciciela 14, 43-346 Bielsko-Biała

57 8111 0009 2001 0034 9532 0001

z dopiskiem: OFIARA NA RADIO

Dobrowolne ofiary, to jedyny sposób finansowania naszej rozgłośni. Pieniądze sa nam potrzebne do zatrudnienia ekipy radiowej, zakupu sprzętu do nagrań, obróbki i emisji dźwieku oraz uiszczenia ustwawowych opłat koncesyjnych. Nie nadajemy reklam, nie prowadzimy działalności gospodarczej. Ale Opatrzność Boża i łaskawość naszych słuchaczy pozwalają nam już 18. rok prowadzić dzieło ewangelizacji na falach eteru i w przestrzeni internetowej. Liczymy każdy grosz. Każdą złotówkę obejrzymy z każdej strony, nim ją wydamy. Szanujemy w ten sposób ofiary nam przekazane oraz naszych darczyńców. Pamiętamy o Was w każdej naszej modlitwie. Niech Bóg wynagrodzi Wam, najmilsi, wasze dobre serce.

Drodzy Radiosłuchacze. Tylko dzięki waszym modlitwom i ofiarom dzieło ewangelizacji na falach Anioła Beskidów rozwija się owocnie pod patronatem Niepokalanej i jej pierwszego rycerza - św. Maksymiliana. Nadajemy program na falach radiowych dla mieszkańców i gości przyjeżdżających na wakacje w Beskidy. Tysiące rodaków, którzy wyjechali do pracy za granicą, słuchają nas przez internet. Tworzymy telewizję internetową, która już umożliwia nie tylko słuchanie, ale także oglądanie Mszy świętych i nabożeństw.

Warto być dobrym, jak anioł.
Warto żyć,
jeśli przez każdego z nas
wpadnie choćby niewielki
promyk słońca
w mrok niepogody.

Częstograj

Polecamy muzykę

Żywieckie portrety

Krąg biblijny

Tutaj jesteśmy

Katechezy w Bazylice

Rozmowy poświęcone