radio_on-lineRadio ON-LINE
Słuchaj nas na komputerach
i urządzeniach mobilnych


kosciol_on-lineKościół ON-LINE
Oglądaj Msze św. i nabożeństwa z kościoła
św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej

Ofiara na nasze radio - szybki przelew elektroniczny

10zł20 zł50 zł100 złdowolna_kwota

9 grudnia w Małych Kozach odbyła się akcja wspierana przez Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej: Bądź widoczny! Świeć przykładem nie tylko w Adwencie!

Akcja miała na celu zwrócenie uwagi pieszych na ich bezpieczeństwo poprzez zakładanie elementów odblaskowych. Chcieliśmy dotrzeć szczególnie do naszych seniorów, osób starszych, często chodzących w okresie jesienno-zimowym po zmroku na nabożeństwa.
Odblaski - niby mała rzecz, a jak przekonywał Policjant z Wydziału Ruchu Drogowego, może uratować nasze życie, które jest bezcenne. Wierni zgromadzeni w kościele Najświętszej Rodziny w Małych Kozach mogli posłuchać, gdzie najlepiej zakładać odblaski aby ich skuteczność była jak największa.
Po prelekcji każdy z uczestników otrzymał opaskę odblaskową ufundowaną przez Caritas naszej Diecezji i Towarzystwo Ubezpieczeniowe „Ubezpieczenia Saltus” przy współpracy z Wydziałem Ruchu Drogowego Policji.
Spotkania z Policjantem odbyły się też w parafiach NMP Królowej Polski w Pogórzu koło Skoczowa, św. Macieja Apostoła w Bielanach i św. Wojciecha w Dankowicach.Planowane są także spotkania w Pietrzykowicach, Witkowicach, Czernichowie i w Dębowcu.

Udostępnij:

Ogłoszenia

Modlitwy na terenie byłego niemieckiego obozu KL Auschwitz-Birkenau, otwarcie wystawy polskich i ukraińskich ikon, spotkanie z bp. Edwardem Kawą z Lwowa, rozmowy w małych grupach, czuwanie oraz Msza św. będą miały miejsce 9 sierpnia 2024 r. w ramach oświęcimskich obchodów 82. rocznicy śmierci św. Teresy Benedykty od Krzyża.

Częstograj

Polecamy muzykę

Najbliższe transmisje

14 Lip 2024 - niedziela
10:30 - 11:30
Msza św.

14 Lip 2024 - niedziela
17:30 - 18:00
Nieszpory

15 Lip 2024 - poniedziałek
08:15 - 09:00
Msza św.

Polecane audycje

Katechezy w Bazylice

Pod naszym patronatem

Podcasty

Listy Nikodema

listy_nikodema

Rozważanie niedzielnej Ewangelii prowadzi Adam Rakszawski - niedziela, godz. 10:00.
Teksty rozważań można znaleźć na blogu LISTY NIKODEMA.

Copyright © 1998-2022 Anioł Beskidów - Beskidzkie Radio Katolickie 90,2 MHz. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Na górę strony