radio_on-lineRadio ON-LINE
Słuchaj nas na komputerach
i urządzeniach mobilnych


kosciol_on-lineKościół ON-LINE
Oglądaj Msze św. i nabożeństwa z kościoła
św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej

Ofiara na nasze radio - szybki przelew elektroniczny

10zł20 zł50 zł100 złdowolna_kwota

Program peregrynacji obrazu Jezusa Miłosiernego
oraz relikwii św. siostry Faustyny i św. Jana Pawła II
w diecezji bielsko-żywieckiej (20.09.2015-19.06.2016):

20.09.2015 – Cieszyn, Św. Marii Magdaleny (początek o godzinie 15.00)
21.09.2015 – Cieszyn, Św. Jerzego
22.09.2015 – Cieszyn, Św. Elżbiety
23.09.2015 – Cieszyn Mnisztwo, Narodzenia Św. Jana Chrzciciela
24.09.2015 – Cieszyn Krasna, Najświętszego Serca Pana Jezusa
25.09.2015 – Cieszyn Bobrek, Imienia Najświętszej Maryi Panny
26.09.2015 – Cieszyn Pastwiska, Opatrzności Bożej
27.09.2015 – Hażlach, Św. Bartłomieja
28.09.2015 – Ogrodzona, Św. Mateusza
29.09.2015 – Kaczyce, Podwyższenia Krzyża Świętego
30.09.2015 – Pogwizdów, Św. Jana Nepomucena
01.10.2015 – Zamarski, Św. Rocha
02.10.2015 – Puńców, Św. Jerzego
03.10.2015 – Leszna Górna, Św. Marcina
04.10.2015 – Goleszów, Św. Michała Archanioła
05.10.2015 – Ustroń Nierodzim, Św. Anny
06.10.2015 – Ustroń Lipowiec, Podwyższenia Krzyża Świętego
07.10.2015 – Ustroń Hermanice, Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
08.10.2015 – Ustroń Zawodzie, Św. Brata Alberta
09.10.2015 – Ustroń, Św. Klemensa
10.10.2015 – Ustroń Polana, Dobrego Pasterza
11.10.2015 – Wisła Nowa Osada, Św. Pawła od Krzyża
12.10.2015 – Wisła, Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
13.10.2015 – Wisła Głębce, Znalezienia Krzyża Świętego
14.10.2015 – Stecówka, Matki Bożej Fatimskiej
15.10.2015 – Kubalonka, Podwyższenia Krzyża Świętego
16.10.2015 – Istebna, Dobrego Pasterza
17.10.2015 – Jaworzynka, Świętych Apostołów Piotra i Pawła
18.10.2015 – Trzycatek, Matki Bożej Frydeckiej
19.10.2015 – Koniaków, Św. Bartłomieja
20.10.2015 – Zwardoń, Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
21.10.2015 – Laliki, Zesłania Ducha Świętego
22.10.2015 – Kamesznica, Najświętszego Imienia Maryi
23.10.2015 – Milówka, Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
24.10.2015 – Kiczora-Nieledwia, Matki Bożej Częstochowskiej i Św. Floriana
25.10.2015 – Sól, Najświętszego Serca Pana Jezusa
26.10.2015 – Soblówka, Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
27.10.2015 – Ujsoły, Św. Józefa
28.10.2015 – Rajcza, Św. Wawrzyńca DM i Św. Kazimierza Królewicza
29.10.2015 – Rycerka Górna, Matki Bożej Nieustającej Pomocy

od 29.10.2015 wieczorem do 4.11.2015 wieczorem – Rycerka Górna, dom rekolekcyjny Mi-chael

04.11.2015 – Przyłęków, Matki Bożej Wspomożenia Wiernych
05.11.2015 – Korbielów, Najświętszej Maryi Panny Królowej Aniołów
06.11.2015 – Krzyżowa, Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
07.11.2015 – Jeleśnia, Św. Wojciecha
08.11.2015 – Koszarawa Bystra, Stygmatów Św. Franciszka
09.11.2015 – Koszarawa, Św. Karola Boromeusza
10.11.2015 – Przyborów, Św. Jadwigi Królowej
11.11.2015 – Sopotnia Wielka, Matki Bożej Nieustającej Pomocy
12.11.2015 – Sopotnia Mała, Św. Jana Chrzciciela
13.11.2015 – Pewel Wielka, Św. Maksymiliana Kolbego
14.11.2015 – Pewel Ślemieńska, Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
15.11.2015 – Pewel Mała, Najświętszego Serca Pana Jezusa
16.11.2015 – Juszczyna, Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
17.11.2015 – Wieprz k. Żywca, Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
18.11.2015 – Żabnica, Matki Bożej Częstochowskiej
19.11.2015 – Cisiec, Św. Maksymiliana Kolbego
20.11.2015 – Cięcina, Św. Katarzyny
21.11.2015 – Przybędza, Matki Bożej Częstochowskiej
22.11.2015 – Radziechowy, Św. Marcina
23.11.2015 – Ostre-Twardorzeczka, Matki Bożej Różańcowej
24.11.2015 – Słotwina, Najświętszego Serca Pana Jezusa
25.11.2015 – Lipowa, Św. Bartłomieja
26.11.2015 – Leśna, Św. Michała Archanioła
27.11.2015 – Trzebinia, Matki Bożej Różańcowej
28.11.2015 – Świnna, Matki Bożej Nieustającej Pomocy
29.11.2015 – Żywiec Sporysz, Chrystusa Króla
30.11.2015 – Żywiec Zabłocie, Św. Floriana
01.12.2015 – Żywiec Moszczanica, Miłosierdzia Bożego
02.12.2015 – Rychwałd, Św. Mikołaja
03.12.2015 – Gilowice, Św. Andrzeja
04.12.2015 – Łękawica, Św. Michała Archanioła
05.12.2015 – Żywiec Oczków, Św. Maksymiliana Kolbego
06.12.2015 – Żywiec, konkatedra Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
07.12.2015 – Zarzecze, Wszystkich Świętych
08.12.2015 – Pietrzykowice, Najświętszego Serca Pana Jezusa
09.12.2015 – Łodygowice Górne, Św. Stanisława BM
10.12.2015 – Łodygowice Dolne, Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
11.12.2015 – Kalna, Św. Antoniego
12.12.2015 – Godziszka, Matki Bożej Szkaplerznej
13.12.2015 – Rajsko, Przenajświętszej Trójcy
14.12.2015 – Przecieszyn, Matki Bożej Częstochowskiej
15.12.2015 – Brzeszcze, Św. Urbana
16.12.2015 – Jawiszowice-Osiedle Brzeszcze, Matki Bożej Bolesnej
17.12.2015 – Jawiszowice, Św. Marcina
18.12.2015 – Bielany, Św. Macieja Apostoła

od 19.12.2015 wieczorem do 19.01.2016 wieczorem – Wilkowice, siostry Córki Bożej Miłości

19.01.2016 – Bystra Krakowska, Najdroższej Krwi Pana Jezusa
20.01.2016 – Meszna, Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
21.01.2016 – Szczyrk, Św. Jakuba
22.01.2016 – Buczkowice, Przemienienia Pańskiego
23.01.2016 – Rybarzowice, Matki Bożej Pocieszenia
24.01.2016 – Wilkowice, Św. Michała Archanioła
25.01.2016 – Dankowice, Św. Wojciecha
26.01.2016 – Kaniów, Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
27.01.2016 – Bestwinka, Św. Sebastiana
28.01.2016 – Bestwina, Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
29.01.2016 – Janowice, Św. Józefa Robotnika
30.01.2016 – Stara Wieś, Podwyższenia Krzyża Świętego
31.01.2016 – Pisarzowice, Św. Marcina

od 01.02.2016 wieczorem do 03.02.2016 wieczorem – Kęty, siostry zmartwychwstanki

03.02.2016 – Hecznarowice, Św. Urbana
04.02.2016 – Wilamowice, Przenajświętszej Trójcy
05.02.2016 – Rzyki, Św. Jakuba Apostoła
06.02.2016 – Sułkowice Bolęcina, Św. Jana Chrzciciela
07.02.2016 – Targanice, Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
08.02.2016 – Sułkowice Łęg, Miłosierdzia Bożego
09.02.2016 – Roczyny, Św. Urbana
10.02.2016 – Andrychów, Św. Macieja Apostoła
11.02.2016 – Andrychów, Św. Stanisława BM
12.02.2016 – Zagórnik, Świętych Bartłomieja i Łukasza
13.02.2016 – Inwałd, Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
14.02.2016 – Wieprz k. Andrychowa, Wszystkich Świętych
15.02.2016 – Nidek, Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
16.02.2016 – Gierałtowice, Św. Marcina
17.02.2016 – Głębowice, Matki Bożej Szkaplerznej
18.02.2016 – Osiek Górny, Św. Stanisława BM
19.02.2016 – Osiek, Św. Andrzeja Apostoła
20.02.2016 – Polanka Górna, Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
21.02.2016 – Polanka Wielka, Św. Mikołaja
22.02.2016 – Włosienica, Św. Michała Archanioła
23.02.2016 – Poręba Wielka, Św. Bartłomieja
24.02.2016 – Grojec, Św. Wawrzyńca DM
25.02.2016 – Malec, Św. Jana Kantego
26.02.2016 – Witkowice, Św. Michała Archanioła
27.02.2016 – Nowa Wieś, Św. Maksymiliana Kolbego
28.02.2016 – Bulowice, Św. Wojciecha
29.02.2016 – Kęty Podlesie, Najdroższej Krwi Pana Jezusa
01.03.2016 – Bujaków, Podwyższenia Krzyża Świętego
02.03.2016 – Kobiernice, Św. Urbana
03.03.2016 – Czernichów, Matki Bożej Częstochowskiej
04.03.2016 – Międzybrodzie Żywieckie, Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
05.03.2016 – Międzybrodzie Bialskie, Św. Marii Magdaleny
06.03.2016 – Porąbka, Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
07.03.2016 – Czaniec, Św. Bartłomieja
08.03.2016 – Kęty, Świętych Małgorzaty i Katarzyny
09.03.2016 – Kęty Osiedle, Najświętszego Serca Pana Jezusa
10.03.2016 – Oświęcim, Miłosierdzia Bożego
11.03.2016 – Oświęcim, Św. Maksymiliana, męczennika
12.03.2016 – Oświęcim, Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
13.03.2016 – Oświęcim, Matki Bożej Wspomożenia Wiernych
14.03.2016 – Oświęcim, Św. Józefa
15.03.2016 – Oświęcim Brzezinka, Matki Bożej Królowej Polski
16.03.2016 – Harmęże, Matki Bożej Niepokalanej

Od 17.03.2016 wieczorem do 01.04.2016 wieczorem – Harmęże, Misjonarki Niepokalanej Ojca Kolbego

01.04.2016 – Zabrzeg, Św. Józefa
02.04.2016 – Miliardowice, Miłosierdzia Bożego
03.04.2016 – Ligota, Opatrzności Bożej
04.04.2016 – Bronów, Najświętszego Serca Pana Jezusa
05.04.2016 – Czechowice-Dziedzice Podraj, Św. Stanisława BM
06.04.2016 – Czechowice-Dziedzice, Św. Barbary
07.04.2016 – Czechowice-Dziedzice, Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych
08.04.2016 – Czechowice-Dziedzice, Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
09.04.2016 – Czechowice-Dziedzice, Św. Andrzeja Boboli
10.04.2016 – Czechowice-Dziedzice, Św. Maksymiliana Kolbego
11.04.2016 – Czechowice-Dziedzice, Św. Katarzyny
12.04.2016 – Czechowice-Dziedzice, Jezusa Chrystusa Odkupiciela
13.04.2016 – Grodziec, Św. Bartłomieja
14.04.2016 – Bielowicko, Św. Wawrzyńca DM
15.04.2016 – Rudzica, Narodzenia Św. Jana Chrzciciela
16.04.2016 – Jasienica, Św. Jerzego
17.04.2016 – Biery, Najświętszego Serca Pana Jezusa
18.04.2016 – Jaworze, Opatrzności Bożej
19.04.2016 – Międzyrzecze, Św. Marcina
20.04.2016 – Mazańcowice, Św. Marii Magdaleny
21.04.2016 – Kozy Gaje, Ducha Świętego
22.04.2016 – Kozy, Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
23.04.2016 – Małe Kozy, Najświętszej Rodziny
24.04.2016 – Bielsko-Biała Lipnik, Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
25.04.2016 – Bielsko-Biała Mikuszowice Krakowskie, Św. Barbary
26.04.2016 – Bielsko-Biała Straconka, Matki Bożej Pocieszenia
27.04.2016 – Bielsko-Biała Leszczyny, Chrystusa Króla
28.04.2016 – Bielsko-Biała Złote Łany, Św. Józefa
29.04.2016 – Bielsko-Biała Hałcnów, Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
30.04.2016 – Bielsko-Biała, Opatrzności Bożej

Od 01.05.2016 wieczorem do 04.05.2016 wieczorem – Bielsko-Biała Hałcnów, siostry serafitki

04.05.2016 – Marklowice Górne, Św. Jozafata Kuncewicza
05.05.2016 – Zebrzydowice, Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
06.05.2016 – Kończyce Małe, Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
07.05.2016 – Kończyce Wielkie, Św. Michała Archanioła
08.05.2016 – Pruchna, Św. Anny
09.05.2016 – Bąków, Miłosierdzia Bożego
10.05.2016 – Strumień, Św. Barbary
11.05.2016 – Zabłocie, Matki Bożej Różańcowej
12.05.2016 – Chybie, Chrystusa Króla
13.05.2016 – Zaborze, Najświętszej Maryi Panny Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej
14.05.2016 – Drogomyśl, Matki Bożej Częstochowskiej
15.05.2016 – Ochaby, Św. Marcina
16.05.2016 – Dębowiec, Św. Małgorzaty
17.05.2016 – Simoradz, Św. Jakuba Apostoła
18.05.2016 – Skoczów, Świętych Apostołów Piotra i Pawła
19.05.2016 – Skoczów, Znalezienia Krzyża Świętego
20.05.2016 – Skoczów-Górny Bór, Matki Bożej Różańcowej
21.05.2016 – Brenna, Narodzenia Św. Jana Chrzciciela
22.05.2016 – Brenna Leśnica, Św. Jana Nepomucena
23.05.2016 – Górki Wielkie, Św. Jana Sarkandra

Od 24.05.2016 wieczorem do 29.05.2016 wieczorem – Górki Wielkie, oo. franciszkanie

29.05.2016 – Górki Wielkie, Wszystkich Świętych
30.05.2016 – Pierściec, Św. Mikołaja
31.05.2016 – Pogórze, Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
01.06.2016 – Bielsko-Biała Wapienica, Św. Franciszka z Asyżu
02.06.2016 – Bielsko-Biała Osiedle Karpackie, Jezusa Chrystusa Odkupiciela Człowieka
03.06.2016 – Bielsko-Biała, Św. Stanisława BM

Od 04.06.2016 wieczorem do 05.06.2016 wieczorem – Bielsko-Biała, siostry redemptorystki

05.06.2016 – Bielsko-Biała Aleksandrowice, Św. Maksymiliana Kolbego
06.06.2016 – Bielsko-Biała Kamienica, Św. Małgorzaty
07.06.2016 – Bielsko-Biała, Św. Paweł
08.06.2016 – Bielsko-Biała, Św. Andrzeja Boboli
09.06.2016 – Bielsko-Biała Mikuszowice Śląskie, Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata
10.06.2016 – Bystra Śląska, Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
11.06.2016 – Bielsko-Biała Obszary, Matki Bożej Fatimskiej
12.06.2016 – Bielsko-Biała Komorowice, Św. Jana Chrzciciela
13.06.2016 – Bielsko-Biała, Św. Brata Alberta
14.06.2016 – Bielsko-Biała, klasztor Sióstr Córek Bożej Miłości (ul. Żywiecka)
15.06.2016 – Bielsko-Biała, Najświętszego Serca Pana Jezusa
16.06.2016 – Bielsko-Biała, Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
17.06.2016 – Bielsko-Biała, Przenajświętszej Trójcy
18.06.2016 – Bielsko-Biała, katedra Św. Mikołaja

Udostępnij:

Częstograj

Polecamy muzykę

Teraz na antenie

17:15 - 17:30
Nieszpory
17:30 - 18:00
Różaniec - tajemnice bolesne
18:00 - 18:15
Przegląd prasy
18:30 - 19:00
Rozmowa dnia - Sport
19:00 - 19:10
Informacje o dniu

Polecane audycje

Katechezy w Bazylice

Pod naszym patronatem

Podcasty

Listy Nikodema

listy_nikodema

Rozważanie niedzielnej Ewangelii prowadzi Adam Rakszawski - niedziela, godz. 10:00.
Teksty rozważań można znaleźć na blogu LISTY NIKODEMA.

Copyright © 1998-2021 Anioł Beskidów - Beskidzkie Radio Katolickie 90,2 MHz. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Na górę strony